Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Aki jó angolból, tudna segíteni?

Aki jó angolból, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

A fordítás nagyja megvan, márcsak ezek kellenének, de nem tudom, hogy van angolul:/

Marvin nem volt kellőkèppen felöltözve. Ennek eredményeként szörnyen megfázatt. ( As a result) Emellett (besides) hányingere is(auch)volt. (márha ezt a kettőt lehet egybe használni. Sőt mi több(what's more) ki sem tudott kelni az ágyból. Végül a szülei hazajöttek. Betegsége ellenére(in spite of vagy micsoda, csak ma vettük) nem igazán örült nekik.



2015. jan. 21. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szokásos válaszom: oldd meg, majd kijavítom (vagy más, aki előbb ideér). Nem nehéz.

kellőképpen: properly

ki valamiből: out of

örül nekik: happy to see them

2015. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

He wasn't properly dressed. As a result he had a bad cold. Besides he had vomit too/auch. What's more he couldn't get up out of the bed. Finally his parents arrived home. In spite of his illness, he wasn't happy to see them.

Így jó?^_^

2015. jan. 21. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az auch német! :) Hányingerre szerintem a feel sick is megfelel. Besides, he even felt sick. (even= még...is), vagy Besides, he felt sick, too.



-falcon-

2015. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jujjj, tényleg... Előtte pont németházit csináltam. Köszönöm szépen, mentek a zöld kezek=^__^=
2015. jan. 21. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
he CAUGHT a bad cold, mert MEGfázott, a kezdete a lényeg. És a get out of bed-hez nem kell up. Nem tudott kikelni az ágyból, nem pedig fel.
2015. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, mentek a zöld kezek^^
2015. jan. 22. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!