Hogy vannak időrendben?

Figyelt kérdés

Anne Frank naplójából:

A, Érdekes innen nézni az emberek jövés-menését. Mintha mindenkinek sürgős dolga volna. Majd hogy bele nem botlanak saját lábukba.

B, ....előbb le kel hajolnunk , aztán ugranunk egyet, mert eltüntettek egy lépcső fokot. Három nap alatt valamennyiünk homlokán egész csomó dudor sorakozott...

C, Én paprikajancsit kaptam, apa két könyvtámaszt stb. stb.Mindenképpen kedves gondolat volt mert mi nyolcan ekkor ünnepeltük először... a premier egész jól sikerült

D, Valahányszor felmegyek a padlásra ez azért történik hogy "Őt" lássam. Itteni életem most már sokkal elviselhetőbb, újra van célja, ismét van miért örülnöm. Barátom, érzelmeim tárgya ugyanis mindig jelen van, s Margot kivételével nem kell vetélytársaktól tartanom

E,...asztalnál ülök. A zsebkendőmet telefröcsköltem finom idejövetelünk előtt vásárolt parfümmel és betakartam vele a szám és az orrom.

F, Valami ürügyet kerestem hogy feltűnés nélkül tovább ott időzhessek és beszélgethessek vele. Tegnap azután találtam is ilyen ürügyet.

G, Aztán kissé rendbe hoztam a nappalit és felmentem a konyhába. Addigra ott már leszedték az asztalt.Kávét, teát készítettünk, tejet forraltunk és megterítettünk.

H, Tíz perccel fél tizenkettő előtt, a fogorvos kopogtatott az irodaajtón. Miep levétette vele a kabátját, így nem látszott a csillag, és bevitte a....

I,Én a tartályból meleg vizet folyattam, Margot a vödröket hordta. Minden ember a fedélzete volt. Valami furcsát éreztem a gyomromban, amikor beléptem ...



2015. jan. 28. 14:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!