Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » János Vitéz és a Toldi hasonló...

János Vitéz és a Toldi hasonlóságai? Aki tudja lécci segitsen! :D

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kicsit eltevedtel.A Kozoktatas kategoriaba a Hazifeladatokhoz jobban illet volna.Lehet h tobben is valaszolnanak.

En nagyon szeretem az irodalmat es magyar tanar szeretnek lenni ha osszejon.Eselyem meg nincs sok ra itt kulfoldon kisbaba mellett.

De megprobalok segiteni.


Gondolom fogalmazast kell irnod!?


Mi anno eretsegi elott ugy kezdtuk,gondolom most is igy van h Bevezetes,Targyalas,Befejezes.


A Bevezetesbe amit szerintem irhatnal ami maris osszekapcsolhatna a ket temat valami ilyesmi lehetne:

Arany Janos a Toldi cimu muvevel tort be az irodalmi eletbe es nyerte el ezzel egyutt Petofi Sandor baratsagat.


A Targyalast ugy kezdenem h bemutatnam roviden mindket koltot,nehany oneletrajzi elem.(az gondolom van a tankonyvedbe)Szuletesi ev,hely.Palyaja,fobb muvei.Itt mindket koltonel megemlithetned az 1848 marcius 15. forradalmat mint meghatarozo esemenyt foleg Petofinel.

Aztan csaladja ha volt(mindkettonek volt amugy) majd halaluk.

Aztan johetnenek a muvek.Eloszor is a hatter ami alapjan irodott.Mindket munek a mufaja,muformaja,temaja stb.

Majd johet az osszehasonlitas.

2010. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kicsit eltevedtel.A Kozoktatas kategoriaba a Hazifeladatokhoz jobban illet volna.Lehet h tobben is valaszolnanak.

En nagyon szeretem az irodalmat es magyar tanar szeretnek lenni ha osszejon.Eselyem meg nincs sok ra itt kulfoldon kisbaba mellett.

De megprobalok segiteni.


Gondolom fogalmazast kell irnod!?


Mi anno eretsegi elott ugy kezdtuk,gondolom most is igy van h Bevezetes,Targyalas,Befejezes.


A Bevezetesbe amit szerintem irhatnal ami maris osszekapcsolhatna a ket temat valami ilyesmi lehetne:

Arany Janos a Toldi cimu muvevel tort be az irodalmi eletbe es nyerte el ezzel egyutt Petofi Sandor baratsagat.


A Targyalast ugy kezdenem h bemutatnam roviden mindket koltot,nehany oneletrajzi elem.(az gondolom van a tankonyvedbe)Szuletesi ev,hely.Palyaja,fobb muvei.Itt mindket koltonel megemlithetned az 1848 marcius 15. forradalmat mint meghatarozo esemenyt foleg Petofinel.

Aztan csaladja ha volt(mindkettonek volt amugy) majd halaluk.

Aztan johetnenek a muvek.Eloszor is a hatter ami alapjan irodott.Mindket munek a mufaja,muformaja,temaja stb.

Majd johet az osszehasonlitas.

2010. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Masodik valaszolo:

Mi a plane abba h bemasolod az en valaszomat?

Elso valaszolo voltam.

2010. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!