Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van itt olyan aki olvasta...

Van itt olyan aki olvasta Dosztojevszkijtől a Szelíd teremtést?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert idén kezdtem el tanulni az oroszt és van egy verseny amit,ha megnyerünk 5napos utazást nyerünk Moszkvába.Az egyik feladat az az,hogy el kell olvasnunk a fent említett művet,majd a Szelíd teremtés nevében búcsúlevelet kell írnunk,hogy miért lett öngyilkos.Elolvastam a könyvet,és nagyjából már meg is fogalmaztam amit bele szeretnék írni.Gondoltam a férjnek címzem,belerakom a szülei halálát,a nagynénjei rossz nevelését,illetve a férj viselkedését is.A kérdésem pedig csak az hogy van esetleg valakinek még ötlete vagy ez így jó? :)

#verseny #Dosztojevszkij #A szelíd teremtés
2015. márc. 28. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2015. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!