Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki leforditaná légy...

Valaki leforditaná légy szives a következő német mondatokat?

Figyelt kérdés
Ich war 15 Jahre lang Polizist,und zwar bei der Kripo (Kriminalpolizei).Als Polizist ist man ständing unter Druck.Arbeitsschichten von bis zu 12 Stunden sind keine Ausnahme,eher eine Regel.Und die Bezahlunk,na ja...Man trägt zwar eine grose Verantwortung,als Polizist ist man für viele fer "Freund und Helfer",man arbeitet im Team,und das macht auch Spas,aber vor zwei Jahren beschlossen,mich selbstständing zu machen,und zwar als Bodyguard.Zusammen mit einem Kollegen habe ich eine Agentur gegründet.Ich verdiene jetzt zwischen 7.000 und 8.000 Euro im Monat.

2015. ápr. 3. 12:02
 1/4 anonim válasza:
Én 15 éves rendőr, nevezetesen a Kripo (bűnügyi rendőrség) .Mivel egy rendőr az egyik alatt álló Druck.Arbeitsschichten akár 12 óra sem kivétel, hanem a Regel.Und a Bezahlunk, nos ... Míg viseli Grose a felelősséget, mint egy rendőr egy a sok fer "barátja és segítője" a csapatban dolgozni, és ez teszi gyógyfürdők, de úgy döntött, két évvel ezelőtt, hogy én selbstständing, mint Bodyguard.Zusammen egy kollégával van egy ügynökség gegründet.Ich most keresnek 7000-8000 euró havonta.
2015. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyit én is letudok forditani.xd
2015. ápr. 3. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Tizenöt évig voltam rendőr a bűnügyi rendőrségen

Rendőrként az emberre mindig nagy nyomás nehezedik

A tizenkét órás műszakok sem számítanak kivételnek

A fizetés, hát az olyan

Nagy az ember felelőssége, sokan a rendőrre mint barátra és segítőre tekintenek. Csapatban dolgoznak, ami élvezetes is, de két éve eldöntöttem, h önállósítom magam testőrként/ Egy kollégával alapítottunk egy ügynökséget. Jelenleg havonta hét és nyolcezer Euro között keresek

2015. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. ápr. 6. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!