Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mik a hibák ebben a német...

Mik a hibák ebben a német nyelvű fogalmazásban?

Figyelt kérdés

Programmierung implementiert eine oder mehrere abstrakte Algorithmen in einer bestimmten Programmiersprache. Bei der Programmierung können wir Elemente der Kunst, Naturwissenschaften, Mathematik und Technik gefunden. Also, das ist, was im Grunde ein Programmierer tut. Es gibt viele Arten von Programmierern, je nachdem, welche Programmiersprache mit denen er arbeitet, oder welches Programm er tatsächlich entwickeln. Zum Beispiel gibt es Web-Programmierer und Spieleprogrammierer. Um ein Programmierer zu sein, müssen Sie eine Lizenz-Abschluss in Informatik, für die Sie zu 3 Jahren zu lernen, und einen Master-Abschluss in einem Gebiet haben, je nachdem, was würden Sie tun, das dauert in der Regel 2 Jahre mögen. Ich denke, es ist ein toller Job, denn es ist wunderbar, etwas vorstellen, dann erkennen sie mit abstrakten Programmiersprachen. Und Programmierer arbeiten in Teams, die auch eine tolle Sache ist.


Előre is köszönöm!:)



#német #fogalmazás #német fogalmazás egy szakmáról
2015. ápr. 20. 19:14
 1/1 anonim válasza:

előrebocsátom, a német nyelvtan nem az erősségem, de amit így látok belőle (hibák lehetnek):



2. mondatban egyeztesd az igeidőt: können finden.


a 3. mondatot nem értem. mit akartál vele mondani? hogy ezek az okok, amik miatt egy programozó azt csinálja, amit? ha igen, akkor azt inkább úgy írnám, hogy Ich meine, dass Programierer diese Sachen motivieren, dieses Beruf zu üben.


4. mondat: mit welcher Programmiersprache man arbeitet oder welches Programm man tatsächlich entwickelt


6. mondat: itt nem értem, miért váltottál önözésbe, lehet, hogy a feladat kívánja, ha nem, akkor szintén man-t használnék helyette, de ha Sie-vel nézzük:

Um ein Programmierer zu sein, müssen Sie eine Lizenz-Abschluss in Informatik haben, es bedeutet 3 Jahre lang lernen, und danach einen Master-Abschluss in einem Gebiet haben, es dauert satzungsmäßig noch 2 Jahre lang. (a közben lévő je nachdem, was würden Sie tun részt nem értem, de ha bele szeretnéd tenni, akkor a was után KATI és vedd ki a danach-ot, amit beleírtam)


7. mondat: Ich denke, das es ein toller Job ist


amúgy szerintem tök jó, remélem nem vezetlek félre. :)

2015. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!