Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy fejezzem be az Anyegint?

Hogy fejezzem be az Anyegint?

Figyelt kérdés
azt a feladatot kaptuk, hogy az Anyegin végét fejezzük be. Semmi ötletem nincs. Valaki aki olvasta az kérem segítsen! köszönöm :)(ja és ha lehet ne csak ilyen egy két mondatban :D)
2010. febr. 24. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fejezném be, hogy Tatjana férje meghal, így Anyegin megkéri a kezét. Tatjana igent mond, összeházasodnak, születik pár gyerekük és boldogan élnek haláluk napjáig.
2010. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Igaz ez nem olyan befejezés, amire szükséged van, de leírom neked, hogy hogyan fejeződik be a mű:


Tatjana hamarosan férjhez megy. Néhány év múlva ismét találkoznak, most Anyegin szeret bele Tatjanába, levelet ír,a zárójelenet Tatjana házában zajlik, záró gondolat: a boldogság lehetőségét eljátszották ( mármint Anyegin és Tatjana), majd a férj betoppanásával ér véget a történet.

2010. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ez mekkora baromság! egy művet minek befejezni?? be van az fejezve, méghozzá puskin által:O
2010. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
A világirodalom egyik legcsodálatosabb remek Tatjána levele Anyeginhez. Fejezd be úgy hogy te vagy Anyegin és válaszolsz a levélre!
2010. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nincs befejezve...az író nem fejezte be de mindegy

köszi a sok jó ötletet :)

2010. febr. 24. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
19:57-es: Ezt most minek írtad le? Mondta be kell fejezni, nem azt kellett leírni hogyan fejeződik be a mű! Értő olvasás... Ha nem tudsz így olvasni, akkor ne válaszolj.
2010. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 07:47-es válaszoló!


Értettem, hogy mire lenne a szüksége a kérdezőnek, segítségként írtam le. Nem véletlenül írtam ezt: "Igaz ez nem olyan befejezés, amire szükséged van..."


Ennyit az értő olvasásról! Valamint megjegyezném, hogy Te még annyira sem adtál értelmes választ, mint én.

2010. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg én adtam a lehető leghasznosabb választ. Mi a szarnak volt jó a tied? Semmire!!!!!!! Hiszen a tanár kérte, hogy befejézs írjanak! Nem a mű végét. És a mondtod az elején nem számít! Nem teljesen az amit kértél... Akkor minek írod le? Szánalmas...
2010. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!