Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy család elszegényedése....

OOCsabiOo kérdése:

Egy család elszegényedése. Etika beadandó. (? )

Figyelt kérdés
Már napok óta agyalok egy történeten, hogyan tud egy család elszegényedni. Tudna valaki írni egy történetet arról, hogy egy család elszegényedik?

2015. máj. 27. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Most én is felteszem a fogyatékos kérdést: Hány éves vagy?

Szerintem bocs, de egy ovis is ki tudna találni száz történetet is hogyan szegényedhet el egy család és sajnos ezernyi élő példa van körülöttünk manapság.Kedjük azzal, hogy egy vagy több családtag elveszti a munkahelyét,vagy hitelük volt és nem tudják tovább fizetni, lehet hogy haláleset, nagy betegség, egyéb tragédia kezdte sújtani a családot.Ezek a leggyakoribb okok.

2015. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt vágod, hogy neked kellene megírnod a leckédet?
2015. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár pl:

- munkanélküliség

- betegség

- szenvedélybetegség

- rossz üzleti/befektetési döntések

2015. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Bakker, nagyon "ingergazdag" környezetben élhetsz, ha nincs egy példa sem a környezetedben, és napok óta agyalnod kell, hogy szegényedik el egy család. Most megkérdeztem a kilenc éves (!?) lányomat, és kapásból három rövid sztorit hozott össze rá...
2015. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Melyik óvoda kiscsoportjában kell etikából beadandót készíteni?

"Már napok óta agyalok egy történeten..."

Az "agyalok" nagyon erős!

2015. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt Memmingen-ben nincs olyan, hogy egy család elszegényedik. SAJNOS én nem tudom mitől szegényedik el egy család. Éppen ezért írtam ki a kérdést ide, ahol sok szegény ember van.
2015. máj. 27. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
napi provokatív
2015. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Memmingen nincs olyan"


Mindenhol előfordulhat.

2015. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt kaptam házifeladatnak, hogy írjak egy történetet arról, hogy tud egy család meggazdagodni. Már két hónapja agyalok, de nem megy. Itt nálunk Szalonnáspusztán nincs olyan, hogy egy család meggazdagodik. Valaki segítsen!!4
2015. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, ez segít egy csipetnyit:

[link]

Tehát munkával is elszegényedhet valaki! - akkor meg főképp, ha munkát sem kap!

2015. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!