Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Pénteken érettségizem és...

Pénteken érettségizem és valami angol gurut keresek aki magyarról-angolra lefordítana nekem pár választ? Lent részletek

Figyelt kérdés

Média:

1. Az én kedvenc csatornám a Nat Geo Wild, mert érdekel a vadon élő állatok viselkedése.

2. Egy nap körülbelül 2-3 órát Tv-zem.

3. Szeretnék több állatokról szóló műsort látni, de szeretem még a vígjáték és a thriller típusú filmeket is.

4. Igen, szeretek rádiót hallgatni például vezetés, főzés vagy takarítás közben. A rádióállomás amit gyakran hallgatok az a Class FM.

5. Nem igazán szoktam magazinokat és újságot olvasni a Tv és a számítógép mellett, de ha egy jó könyvet találok azt szívesen elolvasom.

Időjárás:

1. Az tavaszban azt nem szeretem, hogy nagyon könnyen meg lehet fázni mert jön a jó idő, lenge ruhát veszünk fel így könnyen megfázunk. Azt hisszük már nagyon jó idő van.

2. Legjobb nyári sportok a wakeboard, surf, windsurf a legjobb téli sportok pedig jéghoki, műkorcsolya, snowboard és a sí. (valamelyiknek nem tudom az angol megfelelőjét)

3. Téli öltözködésben nálam jellemző a hosszú nadrág, meleg kabát, pulóver, meleg csizma viszonyt váron a szandál, rövidnadrág, és top.


Előre is köszönöm ha valaki segít! :)



2015. jún. 17. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

1. My favourite channel is the Nat Geo Wild because I find interesting the behaviour of the wildlings.

2. Usually I watch TV 2-3 hours every day.

3. I would like to watch more TV-programs on animals, but I like comedy and thriller too.

4. Yes, I like to listen to the radio while driving, cooking, cleaning. I listen to the Class FM often.

5. I don't really read magazines and papers, I'd rather watch TV or sit in front of the computer, but if I find an interesting book, I read it.


1. What I don't like about spring is, that you can get a cold very easily, because we don't wear enough clothes thinking it's already hot outside.


2. The best summer sports are wakeboard, surf, windsurf. The besd winter sports are ice hockey, ice skating, snowboard and ski.

2015. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!