Miért jó filmeket nézni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 16:52
 1/6 anonim válasza:

Mert rengeteget tanulhatsz belőlük. Mindennek van egy rossz része, a filmekből is lehet rosszat tanulni, de jót is.


Nézzük például az amerikai filmeket : banális és első látásra röhejes, intrigáló témája van, de 1 biztos ! Az amerikai filmekbben mindig van tanulság. Van aki észreveszi és van aki nem, de ez igy van. Az iskola a munkára tanit, a filmek az életre

2010. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt ki mondta? Menjél inkább csajozni, ne a filmeket bambuld! Vagy tanulj! Vagy mittomén? De film? Minek? Azért, hogy az összes mai h-lyegyerk tiszta degenerált legyen a sok szennytől, amit nyomnak a tv-ben meg a neten. Arra jó. Ha közéjük akarsz tartozni, nézzél jó sokat. Főleg horrort meg pronót. Akkor garantátan idióta lesz belőled. Pontozzatok le nyugodtan, nem hat meg.
2010. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
25%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Igaza van, én sem tudok jobbat mondani csak azt,amit előttem szóló nyilatkozott. ÜDV:B
2010. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert a filmek az életről szólnak. Sokszor segítenek akár a saját problémáid feldolgozásában is, megismerheted általuk a világot, olyan helyeket, ahová talán soha sem jutsz el. Persze nem az ilyen sz*r Amerikai piére és társaikra gondolok, de pl. Amerika szépség, Donnie Darko, Száll a kakukk fészkére stb. Az ilyen filmekben nagyon sok érték lakozik, akit ezt nem látja be, az nem ért a művészetekhez, véleményem szerint.


Még megjegyzés képpen annyit, hogy a különböző "limonádé" filmek is jók arra, hogy egy kicsit kikapcsolódjon az ember és legalább 1,5 órára elfelejtse a mindennapi gondjait, de ezeknek természetesen nincs művészi értékük.

2010. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
talán azért hogy olyanokat láss amit a valóságban nem láthatsz. Gondoljunk bele itt magyarországon mikor éli meg az ember hogy godzilla sétáljon, vagy honnantudjuk mien lesz a világvége? a filmekből.Persze ezek csak fantáziák, de mégis ha a világvégéről szó esik már egy kép beugrik , vagy egy jelenet .
2010. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az a két antifilmes válaszoló tényleg egyáltalán nem néz filmet??O.o

Nehezen tudom elképzelni...azt még megértem, hogy valaki ne legyen kocka, vagyis ne ragadjon a gép elé vagy telefon elé...de nem hinném, hogy valaki annyira filmmániás lenne.

Am meg aki értelmes egy kicsit, arra nem lesznek rossz hatással az ilyen filmek. De az, hogy egyáltalán en nézz filmet a mai világban..na ne hülyéskedj már!!


Amúgy meg, a kérdésre válaszolva, a jó filmek élményt jelenthetnek, és olyan sok fajta van belőlük, hogy olyat nézel, amilyen éppen a hangulatod. Olyan mint a zene. Elengedhetetlen, és van amikor annyira nagy szükség van rá, hogy akár életet is menthet.:D

2010. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!