Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Olvasónaplót kell írom A...

Olvasónaplót kell írom A kőszívű ember fiaiból. Ezekre a kérdésekre tudtok válaszolni?

Figyelt kérdés

1. Mi Bradley végrendeletének kulcsmondata? 2. Sorold fel a regény mellékszereplőit csoportosítva! Kit sorolhatunk Richárd, Ödön, Bradleyné körébe? Kik tartoznak a Plankenhorstékhoz? Találsz- e köztük olyat, aki senkihez nem tartozik, vagyis semleges? 3. Gyűjtsd össze a műből a szerencsés véletkeneket! 4. Kire céloz Jenő, amikor így ír: "Bocsáss meg annak, ki vádjával sietett a sírhoz. "?

A kérdésekre a választ előre is köszönöm!



2015. júl. 5. 14:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És ne mondd azt, hogy elolvastad, mert az azt jelenti, hogy vagy hazudsz, vagy funkcionális analfabéta vagy.
2015. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem, hogy elolvastam!!!!!!!
2015. aug. 18. 10:55
 13/17 A kérdező kommentje:
És nem vagyok analfabéta!!!
2015. aug. 27. 13:26
 14/17 anonim ***** válasza:
A funkcionális analfabéta az, aki bár mechanikusan dekódolni tud adott szöveget, de a percepciója súlyosan korlátozott.
2015. aug. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Najjó... bocs, 12 vok, és ennek, amit most elmondtál a felét nem értem. -.-
2015. aug. 29. 07:37
 16/17 A kérdező kommentje:

És már csak egy kérdésem maradt, amire legyetek szivesek minél hamarabb válaszolni:

Hasonlítsd össze a fejezet elején bemutatott Arankát a korábban bemutatott Edittel! Miben különbözik a két egyaránt szép nő külseje? Mért illik egyikük épp Ödönhöz, másikuk Richárdhoz? /Női bosszú c. fejezet/

2015. aug. 29. 07:41
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem fogja ez elolvasni soha az életben. A mai diákok már teljesen ellustultak, csak egész nap a facebookot lesik, meg az okostelefonjukat nyomogatják, szánalmas.


Pedig még ha nem is olvassa el, akkor is rendkívül egyszerű helyzetben van, mert szinte minden elérhető és kikereshető az interneten, csak venni kéne a fáradságot... Na de a lustaság, az határtalan. Régen mert volna az ember ilyent csinálni, a tanárok agyon is verték volna...

2015. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!