Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az lehetséges, hogy az előadás...

Az lehetséges, hogy az előadásokon az egyetemen, csak úgy random bejelentés nélkül zh-t íratnak? Vagy ez, hogy működik?

Figyelt kérdés
az ELTE-re vagyok különösen kíváncsi, de mások is írhatnak

2015. szept. 15. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de ELTE-n belül melyik karra, szakra gondolsz? Én PPK-s vagyok, nálunk soha nem volt olyan zh, ami ne lett volna előre bejelentve. De talán egyébként szabályozza is a HKR, hogy be kell jelenteni ezeket. Amúgy az előadások 90%-án nekünk nincsenek is zh-k egyáltalán.
2015. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem. Általában 2-3 ZH van egy félévben, már év elején megmondják nagyjából melyik héten várható kb. A ZH-k átlagából kapsz félévkor egy megajánlott jegyet, ha mindet megírod legalább kettesre. Ha ezt elfogadod, nem kell menned vizsgára, legalábbis DE-n így működik. Random szóban kérdezgethetnek órán, de jegyet nem kapsz rá.
2015. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
hát ha előfordul, az nem túl fair
2015. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
legfőképpen az ÁJK ra, meg TTK-ra
2015. szept. 15. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ÁJK-ra járok, de minden zh-t már első előadáson megmondanak, valaki a pontos dátumot is, másik prof csak azt, hogy november végén, majd még kiderül. Szóval nincs "röpZH" :)
2015. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én anno Pannon Egyetemre jártam, ott szemináriumon előfordult a "röpdoga", laborgyakorlaton pedig beugró zh volt úgy véletlenszerűen az alkalmak felében.
2015. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ilyen nincs. Viszont olyan kurzusom volt már (másik suliban), ahol minden órán volt röpzh. De ezt tudtuk előre, hogy így lesz.
2015. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ELTE TTK-n az előadások 99%-ára nem kötelező bejárni, így értelemszerűen a "random ZH-íratásnak" nem sok értelme lenne.
2015. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk első héten megmondják, hogy mikor lesznek ZH-k.

(Így előfordulhat, hogy első hét után nem látom a legtöbb csoporttársamat ZH-ig) :D

2015. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat :)
2015. szept. 17. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!