Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni német...

Tudnátok segíteni német fordításban?

Figyelt kérdés

Ezt a szöveget kéne németre átfordítani... :/


Manapság az emberek gyakorlatilag nem képesek telefon nélkül sehova elmenni. Nekem is van egy telefonom, méghozzá okos telefonom. Viszont nem használom nagyon sokat, szerintem nem vagyok függő, mint sokan mások. Leginkább telefonálásra, üzenetküldésre használom, valamint gyakran szoktam rajta zenét hallgatni és mikor unatkozom, akkor játszani is.

A mindennapi életet nagyban befolyásolja az okos telefonok elterjedése. Hiszen ma már bármit megnézhetünk rajta, ellenőrizhessük leveleinket, megnézhessük az időjárást, időpontot egyeztethetünk. A kisgyerekek is jól elvannak vele, hiszen tudnak rajta játszani, tudnak vele szórakozni. Sőt lassan a kisgyerek tanítja meg a felnőttet, hogy hogyan kell használni a telefont.

Szerintem fontos, hogy annak ellenére, hogy az okos telefonunk teljesíti minden vágyainkat, mégse feledkezzünk el szocializálódni embertársainkkal.



Nagyon szépen köszönöm.



2015. okt. 25. 16:23
 1/2 anonim válasza:

Heutzutage hängen die Menschen sehr an ihrem Handy. Ich persönlich besitze auch eins.Meiner Meinung nach ist es aber wichtig, dass man nich zu oft sein Handy benutzt, da es auch Nachteile bringen kann,wenn man zu viel zockt. Die heutige Jugend kann sich das Leben ohne Handy gar nicht mehr vorstellen. Es darf jedoch auch nicht übersehen werden, dass die Handys einem das Leben ganz schön erleichtern können. Sie haben so viele Funktionen, man kann zB Musik hören oder im Internet recherchieren. Es ist auch nicht minder zu beachten,dass man mit seinem Handy seine Freunde bzw seine Eltern erreichen kann. Es kann ja auch kleinere Notfälle geben, in denen das Handy einem das Leben retten kann.Jedoch darf man seine sozialen Kontakten nicht wegen der virtuellen vernachlässigen.



haha tudom hogy más szöveget irtam de nekem az enyém jobban tetszik:D

2015. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jedoch darf man seine sozialen Kontakte nicht wegen

den virtuellen vernachlässigen

2018. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!