Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol tudom megnézi az ELTE...

Hol tudom megnézi az ELTE neptuban a jegyeimet?

Figyelt kérdés
Állítólag a több tanár is írt már be jegyeket, de nme látom sehol.

2015. okt. 27. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ír üzenetet, hogy "erre a tárgyra jegybeírás került"

De ez csak félév végén történik meg, vagyis miután teljesítetted (nem teljesítetted) a tárgyadat. Az, hogy a tanár milyen jegyeket jegyez magának, azt nem hiszem, h meg lehet nézni, vagy legalábbis nem tudok ilyesmiről (bár amúgy elsőéves vagyok, szóval ez nem jelent semmit :D)

2015. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van a nptunban is olyan fül, hogy "jegyek", de jeleznie kéne üzenetben, hogy a jegy beírásra került, vagy valami hasonló.
2015. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányok -> Leckekönyv, aktuális félévedet nézve. Egyébként igen üzenetet is küld, ha nincs kiikszelve, hogy küldjön. :D Rendszerüzenet küldi, "A xyz tárgyra jegybeírás történt!" tárggyal.
2015. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!