Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írjatok egy érvelő szöveget a...

Írjatok egy érvelő szöveget a népmesék védelmében, kiemelve pozitív hatásukat a gyerekek fejlődésében (800-1000 karakter)!?

Figyelt kérdés
Manapság egyre többen érvelnek amellett, hogy a magyar népmesék nem gyerekeknek valók, mivel szókincsük elavult, egyes szereplői túlságosan ijesztőek, valamint túl sok bennük az agresszivitás. Írjatok egy érvelő szöveget a népmesék védelmében, kiemelve pozitív hatásukat a gyerekek fejlődésében (800-1000 karakter).
2015. nov. 3. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Semmi gond, 5e Ft lesz. Adjak számlaszámot?


Vagy miért lenne jó nekem, hogy te munka helyett lustálkodsz? Esetleg van egy java osztályom, amit megírhatnál cserébe, mert nekem nagyon nincs hozzá kedvem, se tesztelni - nem nehéz, csak utána pozicionálgatni kell, és unalmas.


Na? Te megírod azt, én megírom a te munkádat.

2015. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Olvasd el pl ezeket biztos talàlsz benne érveket

2015. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!