Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolosok! Milyen esszét kell...

Angolosok! Milyen esszét kell írjak? Érvelő, vagy összehasonlitót, vagy milyet?

Figyelt kérdés

You had a discussion in your English class about different ways of watching music concerts. Now your English teacher has asked you to write an essay.

Which is better: attending a concert, or watching th same concert at home, for example online or on TV?

Write about: convenience, atmosphere and your own idea(itt arra gondoltam, hogy pl a jegyek áráról írnék)



2015. nov. 10. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen koncertről van szó?


Ilyen hangversenyteremben tartott klasszikus-zene koncertekre azért jó járni, mert dicsekedhetek, hogy milyen művelt vagyok, koncertre járok!


Fesztiválokra járni pedig... nem ragozom, aki már volt, az tudja, hogy miért jó menni! FASTER HARDER SCOOTER! YEAAA!

2015. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs megadva a koncert típusa. igazából azt nem tudom h véleménykifejtő fogalmazást kell írjak, vagy érvelőt??
2015. nov. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!