Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik témából írjak fogalmazá...

Melyik témából írjak fogalmazást? Szerintetek melyik a könnyebb?

Figyelt kérdés

2. világháborúból kell fogalmazást írni. Témák:

USA/Anglia/Szovjetunió szerepe

Ellenállás és zsidókérdés

Fegyverek

Diplomáciai kapcsolatok

Melyiket válasszam?

Előre is köszi.=)


2010. márc. 20. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A zsidókérdésből.
2010. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zsidókról vagy USA/Anglia/Szovjetunió nekem ezek tűnnek a legkönnyebbnek. :)
2010. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a zsidókérdésről írnék, de nem zsidó szemszögből elismételve a szokásos szöveget, hogy: "Szegény zsidók, így, úgy amúgy.", hanem egy német tiszt szemén keresztül. Szimplán azért, mert ez nem megszokott, és számtalanszor feldolgozott téma, hanem egyedibb lenne. (Mielőtt még rámmondtanátok, hogy zsidógyűlölő.)
2010. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó ez nem rossz:D csak nem tudnék hozzákezdeni, meg mit írjak róla?

amúgy az USA/Anglia/SZU. az 3 témakör...:D

de lehet hogy az USA szerepéről írok majd, az tűnik a legkönnyebbnek. de utolsó, ha tudsz segíteni kicsit, hogy hogy kezdjek hozzá a zsidós témához, azt megköszönném...*-*

2010. márc. 20. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Írtam privit.
2010. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem a fegyverek, fegyverkezés

a fegyverek története ahogy átformálták a háborúkat, nem az számít hogy ki milyen fizikumú itt gondolok a párbajharcra, karddal tőrrel, stb

nagyobb méretű veszteségek, sokkal több a civil áldozat a modern fegyverek miatt.

és írj egy személyes kedvenc fegyverről, vagy hogy melyik időben élnél szívesebben a gépfegyverek vagy akár más fegyverek korában....

nagyon jó téma ez, csak át kell gondolni,

És ami a legfontosabb fogalmazás íráskor, Írj vázlatot, írj le minden lüke felröppenő gondolatot, ezek teszik egyedivé sajátoddá a dogát...

2010. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!