Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki átnézné a következő...

Valaki átnézné a következő mondatokat, hogy helyesen van-e leírva?

Figyelt kérdés

Mein Traum ist, nach der medizinische Mittelschule inSzeged

zu studieren und Oberschwester zu werden. Später möchte ich reisen. In erster Linie nach Barcelona. Nachdem ich mich verheiratet habe, möchte ich eine Familie gründen. Ich möchte eine gute Mutter werden, die sich die Interessen ihrer Kinder immer vor Augen haltet.



2015. nov. 21. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mein Traum ist an der medizinischen Mittelschule in Szeged zu lernen (mert nem főiskola vagy egyetem) und Oberschwester (bár én Krankenpflegerin-t írtam volna, főnővér majd valamennyi gyakorlat után leszel). Später möchte ich sehr gern nach Barcelona fahren. Ich will natürlich verheiraten und eine Familie gründen. Ich möchte eine gute Mutter werden, die sich um ihre Kinder viel kümmert.
2015. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. nov. 22. 15:58
 3/3 Vookie ***** válasza:

Majdnem tökéletes, két dolgot javítanék csak:

Nachdem ich geheiratet habe...

És

...immer vor Augen hält.

Különben:👍🏼

2015. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!