Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Azt kaptam, hogy keszîtsek...

Krisz.dankofr kérdése:

Azt kaptam, hogy keszîtsek egy fogalmazást a légy jó mindhalálig regényből nyilas misi szerepében, es a cime az legyen, hogy igyekeztem jò lenni párbeszédes fogalmazás ami kis fűzetben 4oldal legyen segitettek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kik segítettek?
2015. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én láttam, hogy segítettek, így igen.
2015. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek ,nagyon fontos lenne
2015. dec. 11. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Segítsetek, segítsetek.. már kezdek hányni az ilyen kérdésektől. Gyakorlatilag naponta öt ilyen van, hogy idetolja elénk a háziját, aztán segítsünk. De nem veszi a fáradságot, hogy kifejtse, mégis miben akadt el, miben kell segíteni,
2015. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ûr isten én azthittem hogy ez az oldal a segítségröl szól
2015. dec. 12. 08:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak anyi kellet volna ,hogy hogy kezdjem el ,mert nem tudom hogy kezdjek bele egy ilyen pàrbeszédes fogalmazàsba.Arra gondoltam,hogy géza bàttyàval beszél misi ha fele az uton ,de nem tudom meg fogalmazni
2015. dec. 12. 08:34
 7/7 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Olvasd el a fogalmazását, remélem segít!!

2015. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!