2015. dec. 13. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk: x*sin(2/x) = sin(2/x)/(1/x) = 2*sin(2/x)/(2/x). Mivel sin(2/x)/(2/x) tart 1-hez, ezért 2*sin(2/x)/(2/x) tart 2-höz.
2015. dec. 13. 18:00
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez csúnya, hogy nem láttam meg. Köszi a segítséget.
2015. dec. 13. 18:24