Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki aki tud esetleg franciá...

Valaki aki tud esetleg franciául az segítene magyarról francára lefordítani valamit?

Figyelt kérdés

4 mondatot kellene lefordítani :)

első: Ezalatt a két hét alatt elég sokáig maradtam fent este és másnap meg későn keltem.

második:nagyon jó volt a téli szünet ki tudtam magamat pihenni.

harmadik:sokat készültem a központi írásbelire és remélem hogy jól fog sikerülni

negyedik:nagyon szeretnék egy jó osztályba kerülni és hogy jó barátaim legyenek


Előre is köszönöm aki esetleg 1-2 mondatot ezek közül lefordítana :)



2016. jan. 3. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezalatt a két hét alatt elég sokáig maradtam fent este és másnap meg későn keltem.


Pendant ces deux semaines j'ai veillé assez tard le soir, je me suis donc levé(e) tard le lendemain.


Nagyon jó volt a téli szünet ki tudtam magamat pihenni.


Les vacances d'hiver étaient très agréables, je pouvais me reposer comme je voulais.


Sokat készültem a központi írásbelire és remélem hogy jól fog sikerülni.


J’espère que mon examen oral va réussir, car j'ai beaucoup appris pour que ce soit le cas.


Nagyon szeretnék egy jó osztályba kerülni és hogy jó barátaim legyenek


Je voudrais bien me trouver dans une bonne classe, et j'aimerais avoir de(s) bons amis.


Ha lány vagy, az első mondatban a "levée" használandó! :)

2016. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. jan. 4. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!