Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene nekem levelet...

Valaki segítene nekem levelet írni? (Az ilyesmi nem az erősségem)

Figyelt kérdés

A téma "Farsang az iskolába"

Címzett egy beteg osztálytárs

A4-es lapon 1 oldalnak kell lenni körülbelül

(az osztályból a fiúk törököknek a lányok háremhölgyeknek öltöztek be)

(nem kell valósnak lenni)



#farsang #levérírás #nem az erősségem
2016. febr. 16. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Helló Gábor!

Hogy vagy? Remélem, már javulóban, mert eléggé hiányzol itt mindenkinek. A hétvégén tervezzük, hogy meglátogatunk Dáviddal, nyomhatnánk egy jó PlayStationt is, ha már fel tudsz kelni. Vigyünk majd valamit?

Most volt a farsang, elég sokat készültünk rá, de megérte, halálra röhögtük magunkat. Meg is nyertük a díjat, egy tortát. A csajok háremhölgynek öltöztek be, a fiúk meg töröknek. Mindenki totál kész volt, kitalált magának egy szerepet a Szulejmánból, és azt játszotta. Én voltam Ibrahim, Dávid meg a matrakos. Nagyanyámnál találtunk valami fekete kötött pulóvert, azt szétvágtuk, és csináltunk szakállat. Anyám lila selyem köntöse volt a kaftánom, anyám csinált még egy felfelé kunkorodó orrú cipőt is. Nagyon állat lett! Majd osztok meg fotókat az Instán.

Mindenkinek elég jó lett a jelmeze, persze a csajoké főleg. Tudod kis áttetsző hastáncos cuccokat vettek fel, meg ki voltak kenve teljesen, műszempilla meg ilyenek. Luca nővére kozmetikusnak tanul, átjött segíteni sminkelni, nagyon állat lett az összes csaj, kivéve persze azt az egy-kettőt, akin úgysem segít a smink sem. Dzsabbáék persze hozták a formájukat, ők nem töröknek öltöztek be azért sem, hanem háremhölgynek, mint a csajok. Dzsabba szerzett egy Hanna Montana parókát, és a nagyanyja régi függönyéből varrt magának szoknyát, felvett egy szegecses bőrmelltartót, meg egy Nike strandpapucsot rózsaszín vattapamaccsal a tetején. Hozzá piros rúzs! Majd mutatok képeket. Tomi meg a húga jégvarázsos parókáját vette fel, és abban plusz az anyja hálóingében tolta, és hülye magas hangon vinnyogva beszélt. A legszebb az volt, hogy külön hastánccal készültek, a csajok voltak a háttértáncosok, ez a kettő meg szólózott. Hát el tudod képzelni! Ott vonaglottak, hajlongtak, a parókája Dzsabbának leesett közben, mi meg dugdostuk az aranypénzeket a melltartójukba. Majd megosztom a videót.

Szóval a műsor jól sikerült, ofő nagyon örült, hogy nyertünk. Utána még volt egy kis buli, meg egy kisebb és egy nagyobb botrány is persze. Az egyik C-s gyerek, a Hornyák Feri faterja bejött 9 felé, de már eléggé beivott akkorra, és rámászott a gyerek ofőjére, Lőrincznére. Le akarta smárolni, Lőrinczné meg visított és sikoltozott, aztán valami szülő kihajította a Hornyák faterját, Lőrinczné meg ott pityergett a sarokban. Tiszta ciki volt. Hát, nem gondoltam volna, hogy azt a spinét valaki lesmárja a farsangon! Sajnos erről nincs videó, pedig ez volt a legjobb rész. A buli ezután már kezdett leülni, elkezdték nagyon nézni a felügyelő tancik, nincs-e valakinél dugi pia, de nem találtak semmit, a hangulat viszont odalett egy kicsit. Azért 10-ig még elbulizgattunk, akkor felkapcsolták a villanyt, és vége lett.

Na, a nagyobb botrány az csak most jött. A két csajszi, akiket betettek a ruhatárba, valami jól elkevert, mert kb. tíz kabát hiányzott. Köztük elég márkás, drága cuccok. Hát, nem tudom, mi lesz, mert van, akinek az anyja már bejött ma műsorozni, hogy fizessék ki a gyerek kabátját, ő nem vesz neki másikat, micsoda tolvajok járnak ide, meg hasonlók. Szóval most nagy vizsgálatok vannak, meg lelkizések rendkívüli osztályfőnökin, hogy becsületesnek kell lenni, meg ne falazzunk, de én nem tudom, ki lopta el a cuccokat. Szerintem valamelyik D-s gyereknek a haverjai, akiket behozott, azok elég gyanúsak voltak, idősebbek is nálunk. Na, mindegy, szerencsére az én kabátom megvolt, meg a többieké is meglett az osztályból rendben. Hát, dióhéjban kb. ennyi történt. Szombaton megyek át, ha neked is OK.

Csá, Dani

2016. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!