Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnapra kéne erről a képről...

Holnapra kéne erről a képről fogalmazást írni max 1 oldal legyen! Semmi ötletem nincs, valaki segítene?

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszönöm



2016. márc. 9. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Pityu elment a cimboráival kirándulni, de mivel Pityu nagy szamár volt és sietett, ezért otthon hagyta a szemüvegét. Mikkor a spanjai mutogatták neki a látnivalókat, Pityu csak homályos pacákat látott, mint ahogy én :D


Ellehet ez nyújtani, ha jó a pofázókád, simán csinálsz belőle egy oldalt :) ;)

2016. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
Ez alaphangon 10 oldal. Nézz már utána a Meteora kolostorok történetének. Csak k i tudsz belőle szedni egy oldalnyit. Plusz írd le a benyomásodat a képről, hogy rád milyen hatással van az épület így a sziklára építve
2016. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Arp Du ***** válasza:

Az egy vár, erődítmény a tetején?

Ilyen helyen egy vár jól védhető, a környéket lehet onnan látni, ellenőrizni. De vizet, élelmiszert nehéz felvinni ostrom idején. Régebbi korokban a várak fontosak voltak, ott lakott a nemes, a lovag, támadta az ellenség. Sokféle várat építettek sokféle helyre.


Valódi kép? Azt lehet tudni, hol található? A vidék történelméről, földrajzáról lehetne írni.


Kik laktak/laknak ott? Róluk írni, vagy ha ismeretlenek akkor kitalált történetet (ostrom, királyok, nemesek, parasztok élete)

2016. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:

3: Írtam, mi az. Görögország, Meteorák.

Ez az egyik kolostor a sokból ami ott épült. Érdekes történetük van és simán összejön egy oldal.

2016. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Az nem volt megadva hogy milyen hely van a képen,és sajna fejből nem tudtam :D Megy a pacsi mindenkinek :)
2016. márc. 9. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!