Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házi feladatom az alábbi: Le...

Házi feladatom az alábbi: Le kell írnom a különbséget Puskin:Anyegin című műve és a film között. Esetleg valaki letudná írni?

Figyelt kérdés
Ha bárhol megtalálhatom, akkor egy linket elfogadnék róla.

2016. márc. 24. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Olvasd el a könyvet, (ha nincs meg segítek: könyvtár) majd nézd meg a filmet (azt hiszem, a Youtubon is fent van).


U.I: Jó olvasást, filmnézést. :)

2016. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Olvastam és láttam is. Van különbség..Nem is kevés
2016. márc. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amennyiben elakarnám olvasni, és meg is nézni, nem hoztam volna létre ezt a kérdést #1 :)
2016. márc. 25. 04:05
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Általnos műveltség...
2016. márc. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyegin meghal.
2016. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát akkor improvizálnod kell, mert nem írjuk meg helyetted a házid :P
2016. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#3

Ammyiszor, de annyiszor volt már hasonló kérdés. Nem emlékszem rá, hogy valamikor is érkezett érdemi válasz azon kívül, hogy: "nem oldjuk meg a házidat". Moat sem lesz másképp

2016. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es válaszadó vagyok.


De miért nem olvasod el? Nem olyan rossz, nekem végül is tetszett. A film sem rossz. De mivel én ha olvasok valamit akkor előttem van a történet mintha filmet néznék, és én a könyvben lévő karaltereket (külsőségük alapján) másképp képzeltem mint a filmben a színészeket. De a könyv és a film között vannak különbségek. Érdemes elolvasni.

2016. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyegin a filmben kevésbé mondható bűnösnek a filmben, mint a regényben. Az Olgával való

kapcsolatot például a filmben Olga kezdeményezi, míg a regényben Anyegin kezdeményez, azért,

hogy bosszantsa Lenszkijt. A párbajnál is felfedezni vélhetünk különbségeket. A film sokkal nagyobb

hangsúlyt ad a párbaj szabálytalanságaira. A párbaj előtt a filmben Anyegin békülni szeretne, de a

regényben ilyenre nem kerül sor. A film zárójelenete egy hozzáadott jelenet a történethez, mikor is

Anyegin az erkélyen üldögél és Tartjana levelét várja

2016. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!