Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem egy német...

Tudnátok nekem egy német fogalmazásban segíteni? A téma Winter- oder Sommerurlaub.

Figyelt kérdés

Nem a saját véleményt kell leírni, hanem általánosságban azt, hogy miért választják inkabb az egyiket vagy a másikat. Csak annyit szeretnék kérni, hogy magyarul írjatok nekem érveket mindkettő mellett és ellen is.

Fontos lenne, szóval nagyon megköszönném mindenkinek, aki segít.



2016. márc. 27. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A Sommerurlaubon inkább strandolni mennek, Winterurlaubon meg síelni :D
2016. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki szeret úszni, túrázni, kerékpározni, napozni, megmászni egy hegyet, sátorban aludni, az inkább nyáron megy. Lengébben öltözünk, kevesebb Klamotten, de Badehose, Bikini kell! Napolajat, hátizsákot, hálózsákot is vigyünk magunkkal.

Aki tud és szeret síelni, korcsolyázni, szánkózni, aki nem bánja, ha hideg van, fúj a szél, esik a hó, az télen megy "nyaralni". Lehet hóembert építeni, hógolyózni. Melegen kell öltözni, téli kabát, sapka, sál, kesztyű, vízálló, bélelt bakancs. Több holmi, sífelszerelés tetőcsomagtartón. Síelés esetén sífelvonó használata, díja, napi jegy, stb.

2016. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. ápr. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!