Ultraviolence kérdése:

Tudna segíteni valaki a fizika/kémia háziban?

Figyelt kérdés
többit ,ha lesznek válaszolók leírom!

2016. máj. 16. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fölhívod a mentőket mire megkérdezik:

-Milyen súlyos sérülés történt?

-Majd ha ideérnek megmondom...



Azt hiszem nem érzed át ennek az oldalnak a szellemiségét, kulcsszavakat sem vagy képes leírni a kérdésedhez, szerintem inkább gondolkodj a házidon saját magad ahelyett, hogy másokkal csináltatnád meg amint elakadsz. Hátha segíti a logikádat.


Vagy várd a válaszokat hajnali 1-kor well done.

2016. máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj "kedves" kommentelő,nincs szükségem a gyerekes és buta válaszodra,szórakozásod esetleg belekötni másokba,vagy csak kedvtelésből teszed? máskülőnben,nem mintha rád tartozna,nem hf-vel kapcsolatos,hanem segítség kéne,azt meg sajnos nem engedi a gyk.legyen szép éjszakád,így hajnal 2 fele,remélem a többi emberen is így módon "segítesz"puszi. válaszokat viszont várok más,diszkrét embertől ;)!
2016. máj. 16. 01:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te most szórakozol azzal, hogy nem mered leírni a kérdésedet? xDD

Pedig elsőnek igaza van. Aki itt a gyerekes az te vagy haver.

Na de megyek mert anyukám mindjárt olvassa az esti mesét :( Leírom hogy mit fog olvasni, ha lesznek válaszolók akiket érdekel!! Addig semmi közötök hozzá.


És igen hogy segítsek kémia meg fizikádba, szerintem fizika házidban a megoldás 5 km/h a megoldás, addig számold, ameddig ki nem jön. Kémiában meg ott a 3. sorban számoltad el, azt nézd meg újra, szerintem csak elnézted.

2016. máj. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"máskülőnben,nem mintha rád tartozna,nem hf-vel kapcsolatos"


Ha kiírod a netre mindenkire tartozik vagyis rám is, egyébként te írtad, hogy háziban kérsz segítséget, most azt állítod nem háziban kell segítség.


Én csak segítek rávilágítani az embereknek a szavaid mögött meghúzódó ellentmondások észrevételében, mert amíg csak hazugsággal próbálsz szerencsétlen embereket idecsalni egy kis fejtörő után, addig nem érdemelsz semmilyen segítséget.

2016. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!