Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy két és egy háromértékű...

Kata0403 kérdése:

Egy két és egy háromértékű fém keverékének 5,4 g-ját hígított kénsavval reagáltatjuk és így 0,45 mol gáz képzôdik. Az elsô fém atomtömege háromszor kisebb, mint a másodiké, az atomok számának viszonya 3:1. Melyik két fémrôl van szó?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kata! Az elmúlt 3 napban vagy 10 kérdést kiírtál ide. Nem értem honnan veszed, hogy bárkinek legyen annyi ingyen szabadideje és kedve, hogy értékelhető levezetést írjon ezekhez a feladatokhoz. Konkrétan nekem ezt az egy feladatot negyed óra volt megoldani, ha értelmes levezetést akarnék írni amiből meg is érthető a feladat, az még legalább fél óra. Egy olcsóbb fajta különtanár elkér 2000 forintot 60 percért, nem tudom miért várod el, hogy az itteni válaszírók ezt ingyen bevállalják neked. Ez az oldal nem házifeladat-megoldó szakkör, nem online felkészítő kurzus, hanem egy hely ahol a válaszírók a saját szabadidejüket feláldozva önként segítenek másoknak. Ezzel ilyen csúnyán visszaélni szerintem pofátlanság, ne haragudj de így gondolom. Nincs semmi probléma azzal, ha egy feladatot nem értesz, vagy bármi kérdésed van. Sok válaszírót ismerek akik kémiás kérdésekben mozognak és szívesen segítenek profi válaszaikkal, de ezzel durván kihasználod őket, minket. Ha egy-két kérdést kiírsz, úgy hogy látszódjon rajta a tanulni akarás, és az hogy foglalkoztál vele csak elakadtál és nem tudod hogy lépj tovább, akkor több válaszíró is szívesen segít és profi szintű segítséget nyújtott volna. Így hogy csak kicsapod a kérdéseket tízesével, anélkül hogy bármi erőfeszítés vagy próbálkozás látszódna rajtad, így nem biztos hogy fogsz értékelhető választ kapni. Semmi nem bosszantja jobban az itteni kémia közösséget mint ez. Még egyszer, ne haragudj rám ezért, nem leoltani akarok senkit, de muszáj helyretennem azt hogy mi a célja ennek az oldalnak, merthogy ez így ilyen formában nem fair a válaszadókkal szemben (szerintem).
2016. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!