Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnapra le kell adni egy...

Holnapra le kell adni egy rajzot de sehogy se boldogulok vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg holnapra rajzórára egy önarcképet kell rajzolni, de sehogy se megy. Arra gondoltam hogyha belenézek a tükörbe és egy papírlapot rárakok majd körberajzolom az arcomat de sehogy se sikerül úgy fordítanmom hogy, lássam a körvonalaimat. Hogy csináljam ezt, kérlek segítsetek, nagyon sürgős!!

2016. szept. 28. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell valami nagyon művészit beadni. Lényeg, hogy megcsináld a feladatot. Az se baj, ha nem hasonlít rád, csak látszódjon meg rajta a szándék. De mondjuk tegyél magad elé egy fotót, akár fotózd le magad telóval, és akkor úgy az arányokat nagyjából be tudod valamennyire lőni, ha az árnyékolás nem megy, nem kell erőltetni, de szerintem érdemes megpróbálni; lényeg szerintem, hogy egy arc legyen, szóval orra szeme szája füle haja szemöldöke ilyenek legyenek meg rajta. Hát pálcika embert mindenki tud rajzolni. De azért ne pálcika legyen, azért próbáld meg, de ha megcsinálod a feladatot, egyest nem kaphatsz. Készségekre, ami veled született adottság alapból nem nagyon kéne egyest adni.
2016. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló tökéleteset írt , esetleg a képet amit a telón készítesz effektekkel árnyékolással mastereld és azt másold le .
2016. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!