Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol mondattanban hogyan...

Angol mondattanban hogyan kell megrajzolni az alábbi determiner phrase-k ágrajzát?

Figyelt kérdés

Nagyon nem megy nekem a mondattan, aki esetleg érti, az legyen szíves segítsen megrajzolni az ágrajzokat, ha nem is mindent legalább csak párat, hatalmas segítség lenne. :)


a stranger

a tall stranger

a tall dark stranger

a tall dark handsome stranger

a stranger from Italy

a stranger from Italy with a limp

a tall dark handsome stranger from Italy with a limp



2016. okt. 23. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem beszélek ilyen kifinomultul, de nem a sorrend érdekel?
2016. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyre gondolunk-e, de úgyis mondhatjuk sorrend. Addig eljutok, hogy felül DP, és két felé ágazik, de tovább nem. Az után már nem tudom a sorrendet sajnos. :( :)
2016. okt. 24. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

A sorrend az a

Beatrice's nice enormous oval-shaped new yellow German plastic sunglasses.

OPSHACOM néven is fut, de az ugye csak az Opinion, Shape, Age, Color, Origin, and Material, a fenti példamondat picivel több.

2016. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!