Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Heló! Az van, hogy kell írni...

Heló! Az van, hogy kell írni egy tájleíró fogalmazást. Valaki tud olyat írni? A téma a Balaton. Nagyon nem vagyok jó fogalmazásíró. Kérlek valaki írjon egy jót. Nagyon kell.2 napom van rá.

Figyelt kérdés

Ha valaki veszi a fáradságot hogy ír, annak előre is nagyon k'o'szönöm.


minimum másfél oldalnyi legyen egy füzetben. ha lehet.


2016. nov. 1. 18:40
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én sem vagyok nagy fogalmazás író de kerestem neked pár oldalt ahonnan nézegethetsz róla leírásokat.

1: [link]


2: [link]


3: [link]


De azért próbálok adni egy kis segítséget. :)


Javaslom, hogy kezd azzal miért szereted azt a helyet, milyen érzéseket kelt benned. Mivel épületről van szó, így inkább a nagyobbtól a kisebb felé haladást javaslom: Balaton, táj, kert, ház, helység vagy helyszín, amit konkrétan választottál, ha meg csak az egész ház, akkor annak részletes bemutatása.Típus, fal szín, elhelyezkedés, bútorok, tárgyak, mit szoktál ott csinálni, emlékek egyes dolgokról, padló, lámpa, ablak merre néz..stb.


Remélem tudok segíteni! :)

2016. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél!
2016. nov. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!