Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a vesicula, cytoskeleton,...

Mi a vesicula, cytoskeleton, cytoplasma, mitochondrium, organellum, lysosoma, endoplasma?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2008. okt. 8. 13:11
 1/5 anonim válasza:
53%
Google- orvosi latin-magyar szótár.
2008. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
vesicula-hólyagocska, citoplazma_ élő sejt alapanyaga, protoplazma, endoplazma-sejt protoplazmájának belső része. A többit nem találtam a latin szótáramban, biztos jól írtad őket?
2008. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Ezek mind az eukariota sejt részei, alkotói. Keress elő egy sejt biológia könyvet és abban mindent megtalálsz. Mik ezek és mit csinálnak. Nekem szigorlatoznom kellett belőle évekkel ezelőtt.
2008. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Megtaláltam neked az első válaszoló voltam.

[link]

2008. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kerestem szótárakban (neten), de nem találtam semmit. Én csinálhattam valamit rosszul. Köszi :)
2008. okt. 8. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!