Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki, akinek megy a kémia...

Valaki, akinek megy a kémia (középiskolás), segítene nekem benne, ha én cserébe segítek neki idegennyelvben/magyarban? (több lent)

Figyelt kérdés

Általában próbálom magamnak megoldani a kémia-problémáimat vagy segítséget kérek egy barátomtól, viszont ha már nagyon nem megy - és mondjuk ő sem ér rá mindig -, jó lenne valakitől segítséget kérni, főleg úgy, hogyha köcsönös a dolog, tehát én is tudok neki segíteni valamiben, ami neki nem megy.


Igazából én csak nyelvekben vagyok kifejezetten jó (angolból elég jó szinten, franciából inkább kezdő szinten tudnék segíteni).

Olyannal is szívesen foglalkoznék, akinek a nyelvtan megy nehezen.

Fogalmazni is jól tudok, nyilván nem fogalmaznám meg a teljes esszét amit kértek, de tudok benne segíteni, hogyan kell jót írni - és persze én sem várnám, hogy ti csináljátok meg a kémia feladatokat ;)


Valakinek lenne igénye ilyesfajta kölcsönös segítségre? :D



2017. jan. 8. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hanyadik osztályos tananyagról lenne szó?
2017. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 wrspeed80 ***** válasza:
En segitek szivesen, kemiat tanulok egyetemen, viszont angol egyetemen szoval boldogulok a nyelvvel :D irj nyugodtan ha kell segitseg
2017. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# 9.-es anyag, most éppen a gázelegyeket, Avogadro törvényét, oldatokat és társaikat vesszük :)


2# Azta.. :D Próbáltam amúgy angol videókból leszűrni a mostani anyag lényegét, de annyira zavar, hogy más mértékegységeket használnak, meg a jelöléseket is totál máshogy írta.

Sok sikert egyébként az egyetemhez!:)



Egyébként átnéztem, azt hiszem fog menni a holnapi doga, de majd még egy kicsit belenézek reggel:)

2017. jan. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!