Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A4-es oldalra fogalmazást...

A4-es oldalra fogalmazást kell írnom "Az én telem" címmel holnapra. Segíttek kérlek!?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Tanacsom: kezdj el írni.
2017. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Negatív kommentet nem kértem, mert nincs rá szükségem!
2017. jan. 12. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de meg tudnád fogalmazni, mi a problémád a feladattal? Nem tudsz írni? Vagy nem tudod, mi az a tél? Vagy te sosem láttál még telet? Téli álmot szoktál aludni telente? Nincs hozzá semmilyen kötődésed, nincs vele kapcsolatban semmilyen véleményed? Nem tudod, hogy kell megfogni a tollat/ceruzát? Nincs otthon papír? Vagy nincs időd megírni holnapra? Vagy olyan nyelven kell, amit nem tudsz használni? Komolyan, nem értem... Ez egy végtelenül egyszerű feladat, ahol személyes jelleggel kell elmesélned, milyen a te teled. Ha esetleg valamilyen enyhe értelmi fogyatékosságod van, akkor elnézést kérek a szarkasztikus kérdésekért, tessék egy kis segítség, a következő kérdéseket érdemes átgondolni, és ilyen gondolatokat leírni a fogalmazásban:

- Szereted-e a telet? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Mit szeretsz/mit nem szeret benne? Mi a kedvenced benne? Mi a legrosszabb része szerinted?

- Mit szoktál csinálni télen, amit más évszakokban nem?

- Mivel telt eddig az idei teled? Mivel fog még?

- Milyen jeles napok, ünnepek vannak télen, amiket a te családod megtart? Ezeket hogyan ünneplitek? Szereted-e őket?

2017. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Figyelj, úgy tudom, hogy ez egy olyan oldal, ahol segítséget lehet kérni. Nekem jelenleg millió dolgom van a sulin kívül is. Nincs szükségem arra, hogy véleményeket hallgassak. Egy dolgot kértem, ha nem tudsz ebben segíteni görgess tovább,köszi. Szia!
2017. jan. 12. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ó de szimpatikus vagy! Máris megírom neked a kért fogalmazást, aztán elküldöm ingyen. Csak mert kedves és bájos vagy. Addig el ne kezdd egyedül! xd
2017. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
" Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé" Az oldal nem erre való, sőt szabályba ütközik...
2017. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Írjuk meg helyetted vagy mi? :S Nem értem.

Írtak pár ötletet.

Tényleg gondold végig, hogy miket csináltál. Van-e valami téli sport, ami érdekel, amit csinálsz.

Van-e valami, amit mostanában csináltál meg. Pl. egy könyv kiolvasása, valami kreatív dolog elkészítése. Volt-e valami családi program. Hogy teltek az ünnepek.

2017. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!