Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt megteheti az irodalomtanár...

Ezt megteheti az irodalomtanárom (többi lent?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy 3,5-re állok most végzősként irodalomból, az utolsó dolgozattal 4-esre fogok, ha minden jól megy.


10.-ben volt kisérettségi, ahova volt 12 irodalomtétel. Az a 12 tétel most érettségire is jó lesz, tehát nem kell kidolgozni.

Az a helyzet, hogy nekem nincs meg az a 10.-es tételes füzet, viszont gépen megvan az összes Word-ben.

Megkérdeztem a tanáromtól decemberben szünet előtt, hogy nem-e baj, ha kinyomtatom, mert nincs meg a füzet. Azt mondta, hogy persze hogy jó, a lényeg, legyen meg valamilyen formában a saját tételem, és tudjam tanulni azt.


Erre ezen a héten hétfőn mondja, hogy mindenki hozza a 10.-es füzetét bemutatni péntekre. Na eljött a péntek (mai nap), és én felhoztam neki, hogy akkor hozom hétfőre kinyomtatva. Erre ő azt mondta, hogy nem, ilyen nincs, mindenkinek akarja látni a 10.-es irodalom tételes füzetét. Akinek nem fogja, az meg fog bukni és nem engedi át.



Tehet ilyet egy tanár? Szerintem egyáltalán nem korrekt. Miért mondja egyszer ezt, egyszer azt, nem értem.



2017. jan. 13. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
...az élet nagy gondjai... ha egy ilyen piti dolgon ennyit sírsz akkor inkább felejtsd el a fősulit//egyetemet, mert ott idegronccsá fogsz válni első félév után ;)
2017. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Donald J. Trump ***** válasza:
Nem értem a problémád, 12 tételt röhögve kidolgozol egy üres füzetbe - mit tudja ő azt, hogy az 10.-es vagy most hétvégén csináltad.
2017. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem tehet.


Nyomtasd ki, rakd bele egy 10. osztályos tételek feliratú füzetbe, így abban a füzetben lesz, amiben kérte és nem szólhat egy szót sem.


Azért mondja, mert már öreg, szenilis és úgy készül a halálra, hogy a fiataloknak ártani akar, mert ő már nem lesz fiatal. Segíts rajta, ajánlj neki egy orvost.

2017. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vagy másik megoldás, hogy leírod egy üres füzetbe a kidolgozott tételeidet, ráírod, hogy 10. osztály és nem szólhat be. Macerás eléggé, de ott van kidolgozva.
2017. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első és második válaszoló. Decemberben, mint írtam, azt mondta, hogy jó nyomtatva is, és félév előtt pár nappal beadja ezt.


Fősulin/egyetemen nem lesz irodalom egyrészt, másrészt hétfőig lenne most határidőm bemutatni a 12 tételt, és 4 tantárgyból megyek az 5-ösért féléves anyagból. Nincs időm tételeket írni, főleg, hogy ha nem szép vagy vesszőhibák, esetleg ékezethiba egy is akad, 1-es.


Utolsó két válaszoló, én is erre gondoltam és köszönöm!

2017. jan. 13. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Írd le a nyomtatott anyagról a tételeket rakd be füzetbe

és megvan

2017. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló azert mondta az egyetemet, mert hidd el ott sokkal nagyobb serelmek fognak erni. Majd akkor nezegetsz mikor a tanar ki se javitja a zh-d mert a foldre esettes nem az asztalra.

Te ismered a tanarod, h komolyan mondja- e hogy megbuktat.

Ha nem csak zsarol eldontheted hogy egy ötös fontosabb e vagY egy bukas.


Egyetemen legelso dolog amit majd megtanulsz, az a priorizalas!

2017. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!