Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen az ELTE BTK Keleti...

Dirr kérdése:

Milyen az ELTE BTK Keleti nyelvek és kultúrák szakja?

Figyelt kérdés

Továbbtanulás előtt állok, és rengeteg vélemény olvastam a szak koreai szakirányáról. Leginkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ha esetlek valaki járt oda, vagy ismerőse végzett ott, tudna nekem mesélni róla?


(Nem igazán érdekelnek a "mekiszakos" poénok, csak akkor válaszolj, ha segíteni is tudsz!)



2017. jan. 25. 14:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Annak örülök :)

Sok érdekességet mondtak a szakról?

2017. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

(sajnálom, hogy csak most válaszolok)


Először a tanszékvezető beszélt, és nekem nagyon szimpatikus volt :D Utána pedig a diákoktól kérdezhettünk. Ami nekem tök érdekes volt, hogy már tanulmányok alatt is esetleg lehet lehetőséget kapni kisebb tolmácsolási feladatokban, plusz viszonylag sok szó esett még az előtte lévő előadáson is arról, hogy mely országokba lehet eljutni ösztöndíjjal. Szóval, így keletiseknek akár Ázsiába is, elég jó :D Diákéletről volt még sok szó, hogy milyen közösségi programok szoktak lenni.


Az előadás leginkább a sámánizmusról szólt, és nekem nagyon tetszett :D

2017. febr. 5. 21:58
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem gond, hogy csak most válaszoltál :)

Én sajnos nem tudtam elmenni a nyílt napra, viszont jó dolgokat mondtál róla :) A tolmácsolásról nem is tudtam, de az ösztöndíjat ismerem

2017. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy jövőre is lesz nyítlnap, úgyhogy majd talán akkor el tudsz menni!(:


Engem megfogott, úgyhogy remélem szeptembertől már személyen tapasztalatok alapján tudok neked mesélni a szakról, és az ottani életről. :D


Igen, ez a tolmács dolog engem is meglepett, viszont mivel én szeretnék ebbe az irányba elmenni, elég nagy löketet adott, hogy hányadik helyre is írjam be ezt a szakot :D

2017. febr. 11. 15:59
 15/16 anonim válasza:
Így már utólag kérdezem, milyen sorrenddel jelentkeztél végül? :D (koreai szakra jelentkeztem én is amúgy)
2017. febr. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Végül koreai ment elsőnek, és beírtam mellé a japánt, meg pázmány kínait :D


Hu, akkor sok sikert neked is! :D

2017. febr. 24. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!