Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen novellát lehetne írni...

Milyen novellát lehetne írni házi feladat gyanánt?

Figyelt kérdés
A román tanárnőnk azt mondta, hogy írjunk fogalmazásokat gyakorlás képen, és nyugodtan vigyük el neki, hogy kijavítsa. Én személy szerint utálom, az ilyen írj a legjobb barátodról fogalmazásokat, meg tájleírásokat, ezért úgy döntöttem inkább írók egy novellát. Csak azt nem tudom, milyen témájú legyen. A kedvenc műfajaim a thriller és a fantasy, de egy nyomasztó, gyilkos novellát biztos nem fogok elvinni. A fantasy belefér? A tanárnőről csak annyit, hogy öreg és régimódi, viszont nagy könyvfaló, akárcsak én.

2017. márc. 3. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, és ha átküldöd, szívesen lebétázom neked (átnyálazom, és a durva hibákat kijavítom, ha vannak). :)
2017. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak az a helyzet, hogy a tanárnő azt kérte ne javítasuk ki se szülőkkel, se senkivel, mert szeretné látni, hogy kinek kb. mennyire megy. De azért nagyon szépen köszönöm, hogy felajánlodtad a segítséged! :)
2017. márc. 4. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!