Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig olvasmányn...

Légy jó mindhalálig olvasmánynapló. valaki segítene ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés

Légy jó mindhalálig c. regényhez kell olvasmánynaplót csinálni és van egy kérdés amit nem tudok: Hogyan viszonyul Misi a társaihoz? Mi ennek az oka? Mit tudunk meg Misi korábbi életéről?

Aki leírja nekem annak nagyon megköszönöm :)



2017. ápr. 3. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne
2017. ápr. 3. 18:02
 2/4 hitetlenhitű válasza:

Misi kicsit fél a társaitól. De legjobban Böszörményitől (Misi szemtelen osztálytársa). Orczyt nem nagyon szerette, mert sokat hencegett. Gyimesivel remekül megvolt. Nagyon szerette. Mindegyik társához másként viszonyult. De egyikükkel sem szeretett veszekedni. Ennek az az oka, hogy Misi visszahúzódó, szégyenlős gyerek volt. Nem szeretett veszekedni és verekedni. Misi szegény családból származik. Egyszer kapálta a répát (azt hiszem) és elájult. Ezért a szülei belátták, hogy muszáj tovább tanulnia, mert nem bírja a kemény fizikai munkát. Misinek az apja ács és Misinek van 4 öccse. Misi anyja háziasszony és mindig arra tanította, hogy legyen jó mindhalálig.


Örülök, ha segíthettem! Remélem nem írtam későn.

2017. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2017. ápr. 4. 15:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre esetleg tudod a választ?:Hol zajlik a fegyelmi tárgyalás? Kik a tagjai a bizottságnak?
2017. ápr. 4. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!