Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy fogjak neki a zh-ra való...

Hogy fogjak neki a zh-ra való felkészülésnek? (analízis 2, mechanika)

Figyelt kérdés

Van 3,5 hetem felkészülni rájuk (nem, az már nem is olyan sok) és eddig elő se vettem, az első zh-kat buktam.

Van elméleti és gyakorlati része a tárgynak, most csak gyakorlati anyagot (számolás) kérdeznek, amik órai feladatok + kiadott példák alapján mennek, de van példatár is.

Na most én olyan apró problémával szembesültem hogy hiába van meg a jegyzet mindenből, egyszerűen foglamam sincs miről van szó. Ha elolvasom, akkor sincs. Vagy ha megértem az elméletet, mechanikából nem tudok megcsinálni egy példát sem. Analízisből borzasztó rossz a gyakos jegyzetem, meg a gyakvez is pocsék, hiába vannak példák amiket tudnék gyakorolni, nincs semmi alapom tudásilag (és igen, megéri ezt most ide gépelni mint nekiülni :D ), és nincs használhatóan megcsinált feladatom az óráról kiindulásnak.

És fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá :( Már kezdek kétségbe esni, hogy nem lesz elég időm begyakorolni. Nem tudok senkihez fordulni, mindenki el van foglalva, házik, beadandók, jegyzőkönyvek, aki ráérne az meg nem érti. Szóval ha valaki meg tudná mondani hogy tudom egyedül megcsinálni a lehetetlent akkor rendkívül hálás lennék :D

Amúgy vannak jegyzeteim, vannak példák megoldva, forrásból nincs hiány, csupán nem tudom hogy és hol kéne elkezdeni.



2017. ápr. 8. 22:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintem matekból megpróbálkozok a Matekinges oldallal, a Bolyai-sorozattal és az Obádovics-féle Matematika c. könyvvel :)
2017. ápr. 9. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!