Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki megtudja nekem válaszolni?

Valaki megtudja nekem válaszolni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Nyelvtan leckém holnapra, de én ehhez nagyon kúltúrálatlan vagyok. Valaki ezt a6 mondatot "letudja forditani"? Ugye régiesen van irva és mostani nyelven kéne elmagyaráznom. Köszönöm


2017. ápr. 10. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

ez teljesen érthető szöveg. erőltesd meg magad..

a meg tudja válaszolni meg külön van. a megtudja az egy másik szó

2017. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
légyszives "forditsd" le nekem megy a zöld pacsi meg minden. nekem ez nem megy
2017. ápr. 10. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
nem. erőltesd meg magad. ha ennyi nem megy, akkor kb a 3. osztályban lenne a helyed. ez nem egy Ómagyar Mária-siralom, hogy nehéz legyen értelmezni
2017. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bakker azért raktam ki, hogy valaki irja meg a megoldást rá. te valószinüleg azért olvasol kérdést, hogy választ adj rá, eddig sajnos nem sikerült.
2017. ápr. 10. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:

ez az oldal arra van, hogyha elakadsz, segítsünk. nem arra hogy a házidat 0-ról helyetted írjuk meg.


de tudod mit? mivel a kérdés a szabályzatnak nem felel meg, mivel ez nem kérdés, hanem kérés, így jelentettem.

2017. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon kemény vagy. köszi a semmit. valaki más esetleg?
2017. ápr. 10. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
erőltesd meg magad. vagy ha lusta vagy megírni, akkor vállald a következményeit.. tróger.
2017. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!