Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kellene nekem egy rövidke...

Kellene nekem egy rövidke fogalmazás angolból, hogy mi az előnye és hátránya a falunak és a városnak. Nem kell nagyon hosszú legyen. Ha lehet PRIVÁTBA, mert rajtam kívül még 27 embernek ez a házija, és nem szeretném, ha nekik is ez lenne. Valaki?

Figyelt kérdés
U.I.: pusza IX.b, HJL😂😂

2017. máj. 28. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legostobább még csak nem is te vagy, hanem az, aki esetleg segít neked még ostobábbá válni. A házi feladatodat magadnak kell elkészítened, és nem a GYIK olvasóinak. Mert hát ugye más tollával ékeskedni igazán alattomos és szánalomra méltó dolog. Ráadásul nem a tanárt vered át, hanem magadat. Mert a tanár rá fog jönni. Lehet, hogy nem ma, és lehet, hogy nem holnap, de tudni fogja, hogy buta vagy, mint a föld.
2017. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%
Google fordító a barátod!
2017. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!