Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítaná valaki ezt románra...

Lefordítaná valaki ezt románra és angolra?

Figyelt kérdés
A nyári szünetben egy cukrászdában dolgoztam pincérként. A keresetemet szüleim kipótolták, és vettek nekem egy iPhone 6S plust. Minden hétvégén buliztam a barátaimmal. Meglátogattam a nagyszüleimet Bözödön, a testvéremet pedig Vásárhelyen. A csíkszeredai napokra is ellátogattunk. Apával hetente háromszor elmentünk teniszeni. Nagyon szerettem ezt a nyarat, hiszen tele volt meglepetésekkel, őrületes bulikkal és minden jóval.

2017. jún. 26. 16:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
26%
During the summer I worked as a waiter in a confectionery. My earnings were paid by my parents and they bought me an iPhone 6S plust. Every weekends I had party with my friends. I visited my grandparents in Bözöd and my brother in Vásárhely. We are visiting a Striped Days. We went to tennis with her father three times a week. I really liked this summer because it was full of surprises, crazy parties and all that was fine.
2017. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sicman99 válasza:

În vacanța de vară am muncit ca ospătar într-o cofetărie. Părinții , completând banii câștigați de mine mi-au cumpărat un telefon Iphone 6s plus . În fiecare weekend am fost la petreceri cu prietenii . Am vizitat bunicii la Bözöd şi pe fratele meu la Târgusecuiesc.Am fost la zilele Miercurea Ciuc . Cu tata ne-am dus trei ori pe săptămână să jucăm tenis . Tare mult mi-a plăcut vara asta , deoarece a fost plină cu surprize , petreceri extraordinare si toate lucruri bune .


Ha még nem kóstoltad , akkor ajánlom hogy kóstold meg a Nobilis pálinkát ;)

Sepsiszentgyörgyön gyártsák, s szőlőtől dióig minden fajta gyümölcsből készítenek , amolyan kézműves pálinka ;)

Világ szerte nyerik vele a díjakat , mondjuk az ára is megvan , egy üveg ( 7 decis ) 70 lej és 120 lej között mozog , de megéri mert ilyen minőséget máshol nem lehet kapni .


Egy székely :P

2017. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Ne haragudj, de ez jó volt "We are visiting a Striped Days" :D
2017. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Inkább We visited the village days of Csíkszereda. De még ez sem olyan angolos...
2017. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Also: not "We went to tennis with her father three times a week.", but "We went to play tennis three times every week" because the questioner says 'hetente' which means every week.
2017. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Maybe 'and with every good' instead of 'all that was fine.' because the questioner doesn't say that 'és azok jók voltak', but he says 'és minden jóval'.
2017. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Számomra az 1-es válaszban csak ezek a hibák bökték ki a szememet...a többi, viszonylag apró hiba felett most elnézek.
2017. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Ja, és nem a szülei adták a fizetést, ahogy azt az 1-es leírja 'My earnings were paid by my parents', hanem a fizetéséhez kapott kiegészítést ~'My parents supplemented my earnings'
2017. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Bocsi, de ötösben vétettem egy apróbb hibát. Nem because, hanem since.
2017. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Halljátok srácok #1 es vagyok és :D az egészet bemásoltam google fordítóba majd ide :D szóval..
2017. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!