Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Románra lefordítaná nekem valaki?

Románra lefordítaná nekem valaki?

Figyelt kérdés
A nyár folyamán voltam táborban, ahol sok új embertismertem meg, szereztem barátokat és megismertem a munka értékét. A tábor után a barátaimmal egy hetet egy nyaralóban töltöttünk, nagyon jól éreztük magunkat. Volt lehetőségem egy amszterdami útra, amit lemondtam, helyette meglátogattam egy unokatesvéremet Déván. Elményekben gazdag nyár volt. Hát ennyi, ha valaki tud kérem segítsen nagyon hálás lennék!

2014. szept. 15. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda kommunista izu szoveg, a 80-as evek tankonyveiben voltak ilyenek. :)


In cursul verii am fost intr-o tabara, unde am cunoscut multi oameni noi, am facut prieteni, si am descoperit valoarea muncii. Dupa tabara am stat o saptamana intr-o casa de vacanta cu prietenii, ne-am distrat foarte bine. Am avut posibilitatea sa ma duc la Amsterdam, insa pana la urma am renuntat, in schimb am vizitat un var (o verisoara, ha lany unokatestver) la Deva. A fost o vara plina de evenimente.


bocs, nem birok ekezetet irni.

2014. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. szept. 15. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hogy még jobb legyen, itt van ugyanaz a szöveg amit az első írt, ékezettel (ha ez számít valamit):


În cursul verii am fost într-o tabără, unde am cunoscut mulţi oameni noi, am făcut prieteni, si am descoperit valoarea muncii. Dupa tabara am stat o saptamana intr-o casa de vacanta cu prietenii, ne-am distrat foarte bine. Am avut posibilitatea să mă duc la Amsterdam, însă până la urma am renunţat, în schimb am vizitat un văr (o verişoară, ha lány unokatestver) la Deva. A fost o vară plină de evenimente.

2014. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. szept. 15. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Lol, hát ez tényleg tiszta komcsi:D házi feladatnak kell, vagy mi? Sztálin a tanárod?:D
2014. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, házi feladat. Elménybeszámoló és ezt a kamu sztorit talátam ki. Ennyire gáz??
2014. szept. 17. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak vicces:D mit szólt a tanár?
2014. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!