Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Matek program ami az egylet...

Matek program ami az egylet megoldásának levezetését is kiírja?

Figyelt kérdés
Köszi

2017. szept. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
2017. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Photomath
2017. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
A wolframalpha tényleg kiírja, de elő kell rá fizetned. Utána a "step-by-step solution"-re kattintva végig kiírja, hogy mit miért és hogyan. Viszont azt javaslom, hogy ezt csak a feladatok megértéséhez használd, mint segítséget, mert egyébként nem dedós szintjén vezeti le az egyenleteket, hanem folyamatosan egyszerűsít is, amiket nem ír ki és esetleg nem érted, hogy miért van.
2017. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A sima Wolframban nincs levezetéses opció? Ha van hogy kell?


Mármint abba ami nem netes

2017. szept. 10. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

én anno megvettem windows 10 boltban egyszeri 770-ért, és tudja a step-by-step solution-t


noha tényleg leírja lépésről lépésre, így sem mindig érthető a gondolat menet (legalábbis nekem anno néhány beszaratós parciális integráltnál nem sokat segített hogy miért is az a megoldás ami)

2017. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!