Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért esik nehezemre megírni...

Miért esik nehezemre megírni a szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem sincs és kedvem sincs hozzá, viszont a leadási határidő vészesen közeleg
2017. szept. 23. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Énis így voltam vele, aztán az utolsó 2 hétben rávettem magam, mert nem akartam ősszel megírni :D
2017. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
mert már egyetemre sem voltál való
2017. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom, nagyon érdekel a leendő hivatásod.😊
2017. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Neked mi a beadási határidő?!

Én is nehezen szánom rá magam a megírásra.


A szakomat imádom, csak olyan mélypont, hullámvölgy időszaka van nálam éppen. :(

2017. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nehezebbnek ítéled/látod a feladatot, mint amennyire az valójában. Hogy te 300%-ot akarnál teljesíteni, pedig elég lenne a 100. Annyira meg akarod mutatni, annyira oda akarod tenni magad, hogy attól görcsölsz rá. Nem tom pl, hogy témád van-e. Pl kezdésnek talán el kezdhetnéd megfogalmazni az egyéni véleményedet a témával kapcsolatban. Szerintem akár bevezetésnek, akár lezárásnak is lehet jó. Meg ugorj be a könyvtárba is, nézzél ötleteket, hogy mik vannak. Meg nemtom, nekünk pl mutatott olyat a tanárunk, ahol már hivatalos oldalon elérhetővé vannak téve a régebbi szakdolgozatok, talán azokból is meríthetnél, akár csak téma ötletet is. Meg amúgy nekünk a tanárunk azt mondta, hogy lehet abból is idézni egyébként, csak föl kell tűntetni a forrásoknál. Meg ha szó szerint idézed, akkor idézőjelbe. Szal amúgy lehet, hogy tényleg 3X akkora feladatot képzelsz bele, mint amekkora valójában, és közben meg tökre, minden rákészülés nélkül meg tudnád írni mondjuk 3-asra, mert lehet, hogy annyira "benned van a boogie". Vagy akár kérhetnél segítséget a tanároktól is, hogy miről írhatnál, akkor azon az adott témán belül mit érdemes belerakni, hátha könyveket is ajánlanak hozzá. Szerintem még megtiszteltetésnek is veszik, hogyha tőlük kérsz segítséget. Amúgy nálunk asszem, kötelező is egy ilyen segítőtanárt választani. Valamiket írjál, esetleg csinálj egy vázlatot, hogy adott témán belül milyen címszavak alá lenne érdemes írni. Én amúgy még nem tartok a szakdolgozatnál, tehát nekem fogalmam sincs:)
2017. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
*konzulens,vagy konzultáló,vagy minek hívják; szal segéd
2017. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsónak illetve a többieknek is köszi a válaszokért, viszont az utolsó előttivel kb.. együttérzek annak ellenére, hogy én nem imádom a szakom, hanem elvagyok velem november közepe asszem a határidő nálunk
2017. szept. 23. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan így vagyok én is. Különbség az, hogy amit tanulok az azért valamennyire érdekel. (érdekelne nagyon is de olyan szintű magánéleti problémáim vannak amik kihatnak az életem minden területére)
2017. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

hát nem tudom... az én szakom annyira nehéz, hogy ha nem szereted a témát szinte perverzen nem tanulsz rá napi 2-4 órát akkor simán megbuktatnak

szakdolgozatra csak simán ráhúztam egy random témára a tanult módszertanokat és kész

2017. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!