Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudtok olyan elemeket, amelyek...

Tudtok olyan elemeket, amelyek elegge szeppe tesznek egy fogalmazast?

Figyelt kérdés

Ady szerelmi kolteszeterol kene irni egyet

(bocs az ekezetekert)


2017. okt. 7. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de az a szép fogalmazás ha logikusan van felépítve, a tartalom az oldalszámhoz van igazítva( ha egy oldalas akkor nem kell olyan részletesen ha meg három vagy több akkor igen) irodalmi nyelven próbáld írni, ne használj szlenget vagy olyat ami inkább csak az élőbeszédben használatos. Ne mindig csak egy kifejezést használj hanem a szinonímáikat is ha nem hangzanak erőltetetten. Pl "az a véleményem", "azt gondolom" stb. Szerintem érted :) nekem szokott segíteni ha vázlatot készítek és végigveszem a legfontosabb pontjait a leendő fogalmazásnak. Nézd át többször, hogy ne legyenek helyesírási vagy fogalmazásbeli hibák.

Hajrá!

2017. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* akkor szép a fogalmazás..-nekem is át kellett volna néznem :D
2017. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!