Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy fogalmazást kell írnom és...

Damon1 kérdése:

Egy fogalmazást kell írnom és így kell kezdődjön az első mondat: Azért fontos nekem, hogy el fogadjanak mert. Nem vagyok túl jó az ilyen típusú fogalmazás írásban ezért kerek segítséget. Kb 3-4 mondat kell amivel el tudok indulni. ?

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 12:14
 1/1 bollocks ***** válasza:
Azért fontos nekem, hogy elfogadjanak, mert így nem kellene titkolóznom a zoofil hajlamaim miatt. Szerintem semmi kivetnivaló abban, hogy ennyire szeretem az állatokat, és jó lenne, ha ezt a környezetem is így gondolná. Mindig boldogsággal tölt el, ha kecskék és bárányok vesznek körül, gyakran szoktam látogatni az állatkertek kisállatsimogatóit, de sajnos ott is úgy érzem, hogy rossz szemmel néznek rám. Szeretném, ha a világ elfogadna olyannak, amilyen vagyok.
2017. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!