Fizika feladat megoldásában szeretnék segítséget kérni?! Holnapi nap a határidőm


Fontos !!


Képen a 7.feladatról lenne szó:

[link]


2017. okt. 10. 18:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Megvan, semmi C:
2017. okt. 10. 19:26
 2/2 anonim ***** válasza:

A találkozásig eltelt időt jelöljük x-szel.

A megtett út: s=v*t

4*x+2*x=2600

6*x=2600

x=433,333 s

A kutya is ugyanennyi ideig fut.

s=6*433,33

s=2600 m

2017. okt. 11. 13:32