Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudtok nekem ebben segíteni?...

Tudtok nekem ebben segíteni? OKJ-és képzésre járok, vámügyintézőire. A tételek kidolgozásában, ill. a hozzá tartozó kérdésekre kellene megoldás.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval fent leírtam a lényeget, most egy kicsit részletesebben.

A vámügyintéző tanfolyam ahova járok, az idő hiány miatt eléggé gyorsan lezavarnak egy tantárgyat, nem sokat foglalkozunk a tételek kidolgozásával, meg a kérdésekre sincs idő, hogy rendesen kifejtsük őket.

Nekem nincs sok időm, hogy mindent úgy tanuljak meg mint anno a suliban, mert mindenki tudja, aki család, gyerek meg munka mellett végez ilyen sulit, hogy ez nem mindig megoldható.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki aki ki tudná dolgozni a tételeket, meg a hozzá tartozó kérdéseket úgy megválaszolni, hogy azt lényegre törően el tudjam mondani a vizsgán, ami a hónap végén lesz. Már többször átolvastam a tételeket, de most ütközik ki a sok év kihagyás, amióta nem tanultam.

Természetesen nem kérem ingyen. 15 tétel van összesen, elég száraz anyag.

Tételenként tudok fizetni 3000 Ft-ot. 15 tétel = 45000 Ft.

Ki tudjátok számolni.

Ha valakit érdekelne ez, és komolyan tud ebben segíteni, az nagyon jó lenne.

Egy héten belül kellene megoldani, hogy még tudjak készülni rá.

Ha megvan előbb mondjuk 4-5 napon belül, akkor tételenként 5000 Ft-ot fizetnék, az akkor 75000 Ft.

Abban az esetben, ha van aki tud erre megoldást írjon, utána privát üzenetben megadom az email címem, és pontosítjuk a részleteket.


Köszönöm.


F


2017. okt. 10. 19:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!