Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » (Szamitastechnikara) Programoz...

(Szamitastechnikara) Programozási nyelvekbol: a Php-bol kell felelnem egy olyan 2percben, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Es ebbol kene egy olyan 2perc hosszusagu feleletet megtanulnom, de nem tudom mik lenyegesek mik nem, tudnatok nekem irni egy olyan a/4 A/5os lapnyi feleletet?
2017. okt. 11. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szopas is kell melle?
2017. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet egy programozási nyelvből felelni?? Elképzelni nem tudom, hogy mit kellene írnunk neked.
2017. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Lehet szépíteni a dolgokat, de minden programozási nyelvről lehet beszélni több percig (milyen paradigmába tartozik, annak milyen sajátosságai vannak, ezeket a nyelveket általánosságban hol használják, aztán rá lehet térni a konkrét nyelvre, hol fordul elő legtöbbször, mi motiválta a nyelv megalkotását, milyen nyelvi elemei vannak, mi kell ahhoz hogy használjuk - és még van ezeregy dolog).

Az már egy teljesen más kérdés, hogy mennyire jó/rossz oktatási módszer az ilyen.

2017. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Estádio de Felchút ***** válasza:

Nyilván nem a mezei kódoló szakmunkás fog órákon keresztül beszélni egy programozási nyelvről...

Egyébként miért nem nézel utána a Wikipédián? Alapszinten teljesen jól le van írva minden, ami neked kell:

[link]

2017. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!