Írd fel normálalakban a számokat
-934.000
343,56
-0,000.04211
-7,99
2017. okt. 16. 18:42
1/1 anonim válasza:
-934 000 = -9,34*10⁵
343,56 = 3,4356*10²
-0,00004211 = -4,211*10-⁵
-7,99 = -7,99*10⁰